CRATOS HOTELDE SILA İZDİHAMI

CRATOS HOTELDE SILA İZDİHAMI

CRATOS Premium Hotel Kurban Bayramı Konserlerinin 4.sü Sıla konseri dün akşam Cratos Premium Hotel Nobel Balo Salonu Sahnesi’nde gerçekleşti. Sıla,Bayram konserinde salonu dolduran yaklaşık 2000 hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.
Konserde akustik versiyonlarına da yer veren Sıla, 2 saatten fazla kaldığı sahnede toplam 30 parça seslendirdi.
KURBAN BAYRAMINI KUTLADI .

Sahneden seyircilerin Kurbaqn Bayramını kutlayan sanatçı kalabalığa şarkılarına birlikte katılarak söylemelerini rica ederken şarkıların böyle daha anlamlı olacağını söyledi.. Hepinize güzel bir akşam geçirmeniz dileğiyle.” sözleriyle selamlayan Sıla, daha sonra orkestrada yer alan 11 yol arkadaşı müzisyen dostlarını seyirciyle tanıştırdı. Cratos Premium Hotel yönetimi ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.
GECEYE ÖZEL 2 FARKLI KOSTÜM

Cratos Premium Hotel’deki Bayram konseri için özel olarak Prada ve Brandon Maxwell imzalarını taşıyan 2 ayrı kostüm hazırlatan güzel sanatçı, güzelliği büyük beğeni topladı.

2000 KİŞİLİK VOKAL GRUBU

Sıla, Cratos Premium Hotel konserinde şarkılarını yaklaşık 2000 kişiye söyledi. Neredeyse tüm şarkılarına eşlik eden Cratos seyircisi Sıla’ya adeta vokal yaptı.

Murat Bozoğlu konserlerin devam edeceğini açıkladı

Murat Bozoğlu KKTC, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne şehrinin en güzel koylarından birinde yer alan Cratos Premium Hotel – Casino – Port – Spa’da ünlü sanatçıların konser vermeye devam edeceğini belirtti.